+ 420 777 767 926

PODMÍNKY POUŽITÍ

NAŠE AUTORSKÁ PRÁVA A OCHRANNÉ ZNÁMKY. Materiály, které se nacházejí na těchto webových stránkách, jsou chráněná autorskými právy. Materiály jsou chráněny autorským zákonem platným celosvětově i dalšími autorskými zákony. Kopie materiálu, které se nacházejí na těchto webových stránkách, můžete zasílat e-mailem, nahrávat či tisknout, ovšem pouze pro účely osobní, nekomerční. Když budete kopie materiálu, které se nacházejí na těchto webových stránkách, jakkoliv používat musíte uvést také oznámení o držiteli autorských práv ("copyright") i další informace, které jsou v materiálech uvedeny, včetně oznámení o držiteli autorských práv, jež se nachází na spodní části stránky.

Vlastníme také názvy, které na těchto webových stránkách používáme pro označování našich produktů a služeb.

Mohou existovat speciální pravidla pro použití materiálů poskytovaných na určitých částech těchto webových stránek. Pro jakékoliv použití obsahu stránek než osobní nás kontaktujte.

Pokud budete materiály či ochranné známky z těchto webových stránek používat ke komerčním či jiným účelům, které nejsou v těchto podmínkách použití jasně povoleny, dopouštíte se porušení autorských zákonu, zákonu o ochranných známkách nebo jiných zákonů. V takovém případě automaticky odvoláváme svolení k používání těchto webových stránek, které jsme vám poskytli. Vlastnický nárok na materiály máme my nebo ho mají autoři materiálů, které tyto webové stránky obsahují. Všechna práva, která nejsou výslovně udělena, jsou vyhrazena.